Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

20+ Yıllık Tecrübe

Diyarbakır şehir içi evden eve taşımacılık hizmeti almak için diyarbakir evden eve nakliyat firması araştırırken eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşınmasını istiyorsanız dikkatli davranmanız ve bilinçli olmanız gerekmektedir. Eşyalarınızı taşıyacak olan ONAY Evden Eve Nakliyat Firmasının güvenilirliği, eşya taşıyan personelinin işinde uzmanlığı, firmanın gerekli yetki belgelerine sahip olup olmaması vb. gibi dikkat etmeniz gereken konuları sitemizden inceleyebilirsiniz.

Evden eve taşımacılık işi çok meşakketli ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Eşyalarınızı taşımaya karar verdiğinizde, taşınma esnasında ve sonrasında meydana gelebilecek tüm olumsuzluklar hakkında bir çok kuşkunuz ve sorunuz olduğunu biliyoruz. İşte bu nedenle tüm bu konularda aklınıza takılabilecek olan ONAY Evden Eve Nakliyat ile ilgili tüm sorularınıza cevap veriyoruz. Eğer sayfamızda sorularınıza cevap bulamadıysanız, aklınızdaki diğer sorularınız için lütfen bizi arayın.

about-img

Vizyonumuz

Diyarbakır ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşımak için diyarbakir evden eve firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehir içi nakliye ücreti öğrenebilirsiniz. Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra nakliye ücretini size bildirmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Diyarbakır şehiriçi veya şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetimizde ev eşyalarınızı çizilmelere ve darbelere karşı gerekli önlemleri almak evden eve nakliyat firmamız için çok önemlidir. Diyarbakır evden eve taşıma işleminde kullandığımız kaliteli ambalaj malzemeleri ve işinin uzmanı kadrolu personelimiz ile ev eşyalarınızın hasarsız ve çizik dahi olmadan yeni evinize nakliye işlemini sigortalı ve firma güvencesi altında gerçekleştiriyoruz.

about-img

Araçlarımız

Diyarbakır Evden eve nakliyat şirketleri arasında ev taşımacılığınıda üstün bir şekilde sürdüren ONAY21 Evden Eve Nakliyat, nakliye sektöründe her geçen gün gücünü göstermektedir. ONAY 21 Evden Eve Taşımacılık, nakliyat işlerinizi, evden eve taşımacılığınızı yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Nakliyat ve evden eve taşımacılığınızı planlı, programlı ve zamanında yapar.

about-img

Çalışma Şeklimiz